Кошик
503 відгуків
Минимальный заказ на саженцы в корзине и по тел =200 грн  

Іран хоче з «Нібулоном» вирощувати оливки

Іран зацікавлений у співпраці з українською компанією «Нібулон» у вирощуванні оливкових садів та інших сферах агробізнесу. Про це заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в Україні Мохаммад Бехешті-Монфаред.


Новину передає Agronews.org з посиланням на прес-службу компанії.


Посол відвідав перевантажувальний термінал і суднобудівельно-судноремонтний завод «Нібулон» у Миколаєві. Він докладно ознайомився з їх виробничими процесами і потужностями і наголосив на необхідності обміну досвідом спеціалістів сільськогосподарської галузі Ірану з їх колегами з компанії «Нібулон».


Іранські фахівці хочуть приїхати на підприємства компанії, щоб ознайомитися з усім процесом виробництва сільгосппродукції: від вирощування до відвантаження зерна на водний транспорт.

 

Читайте також: Кутовий розповів про перспективи українського АПК в Ірані


Під час зустрічі з генеральним директором «Нібулон» Олексієм Вадатурським Мохаммад Бехешті-Монфаред висловив думку щодо розвитку аграрної галузі, а також можливості співпраці між «Нібулоном» і компаніями Ірану, в тому числі вирощування оливкових садів.


Він висловив надію, що компанія розгляне можливість співпраці з Іраном, запевнивши, що особисто буде допомагати налагоджувати стосунки.

 

Як повідомляв раніше Agronews.org, делегація іранського бізнесу зацікавилась вирощуванням оливок в Херсонській області.

 

Інші новини