Кошик
503 відгуків
Минимальный заказ на саженцы в корзине и по тел =200 грн  

Унікальні місця України: єдина ферма з розведення оленів маньчжурських

Єдина в Україні ферма з розведення плямистих маньчжурських або північних оленів, рогів яких отримують лікарську речовину пантокрин, знаходиться в 10 км від Ізи, Хустського району, Закарпатської області і дивує своєю унікальністю.

 

Новину передає Agronews.org з посиланням на «Виявилено в Україні».

 

Сторож-оленяр Василь, цікавий ослик Мотя і майже три сотні плямистих оленів, які пасуться на величезній території в 57 га, з радістю зустрічають зустрічають всіх гостей ферми.

 

Читати також: В Україні закладуть найбільший в країні горіховий сад.

 

Унікальні маньчжурські плямисті олені були доставлені сюди на вертольоті з самої Калінінградській області. Умови утримання цих граціозних тварин тут більш ніж привільні: майже як у заповіднику Асканія-Нова. Тут оленів розводять не для забою, а виключно заради їхніх рогів, або, кажучи більш науково, пантів – неокостенілих рогів, які володіють масою лікувальних властивостей. В першу чергу з них виробляють знаменитий «Пантокрин», препарат, що володіє комплексними тонізуючі та адаптогенні властивості.

 

oleni ukraina1

 

А ще ніде, крім як в Ізі, не побачите такого розмаїття творів мистецтва лозоплетіння. Досить пройтися по центральній вулиці села — і ви будете вражені майстерністю український виплітати з лози вражаючі речі.

 

oleni ukraina2

 

Читати також: Бананова ферма: тропіки посеред снігів.

 

Також в Ізі є кухлів лозового мистецтва і унікальний монастир, де зберігаються мощі преподобного Олексія Карпатського.

Інші новини