Кошик
499 відгуків
Минимальный заказ на саженцы в корзине и по тел =200 грн  

Як вирішиться доля Херсонського аграрного університету

Міністерство освіти і науки України запропонувало Херсонської ОДА розглянути можливість приєднання Херсонського державного аграрного університету до іншого вузу або перепрофілювання його в коледж у зв'язку з неспроможністю трудового колективу вибрати нового ректора вузу.

 

Новину передає Agronews.org з посиланням на регіональні ЗМІ.

 

«40% внутрішнього ВВП області формує агросектор, тому область не може втратити «кузню сільськогосподарських кадрів», – заявив губернато Херсонської області Андрій Гордєєв на загальних зборах трудового колективу ХДАУ.

 

Читати також: Чиновники Київської міськдержадміністрації наживалися на інвалідів та сиріт.

 

Він розповів педколективу, що в 2016-му році тільки 24% херсонських учнів шкіл продовжили навчання у місцевих вузах, інші виїхали в інші регіони.

 

«Всі надзусилля, які місцева влада зараз робить для будівництва доріг, розвитку економіки і спорту, не матимуть сенсу, якщо молодь поїде», – підкреслив губернатор.

 

Заступник голови Херсонської ОДА Євген Рыщук і народний депутат України Олександр Співаковський закликали трудовий колектив уважно вивчити програми кандидатів на посаду ректора вузу і зробити зважений вибір, адже об'єднання колективу ХДАУ необхідно не заради чийогось прізвища, а для вирішення подальшої долі навчального закладу.

Інші новини