Кошик
503 відгуків
Минимальный заказ на саженцы в корзине и по тел =200 грн  

У Луганській області з'явиться унікальне сільгосппідприємство

Представники аграрного бізнесу Луганської області вирішили побудувати вузол перезавантаження сільгосппродукції з автотранспорту на залізничний транспорт. Перша перезавантаження планується на 6 лютого.


Про це повідомляє tribun.com.ua.


«Сейчас мы сталкиваемся с проблемами автотранспортных перевозок, потому, что есть ограничения веса до 22 тонн. Очень дорого вести продукцию транспортным прицепом в порты в Николаеве, Одессе. И мы приняли решение построить узел перезагрузки из автотранспорта в железнодорожный», - рассказывает учредитель логистической компании «Левада» Александр Огарков.


Он отметил, что этот проект улучшит финансовое положение сельского хозяйства в Луганской области. То есть сельхозпредприниматели не будут переплачивать перекупщикам и возить по 20 тонн в Одессу, на огромных машинах.

 

ft2


«Ми запрошуємо всіх бажаючих працювати з безпосередніми трейдерами без посередників. І готові надавати послуги як малому бізнесу, так і великому, які можуть скористатися нашою системою перевантаження на взаємовигідних умовах, укладаючи з нами договору. У нас вже є пропозиція про співпрацю від компанії «Нібулон», - зазначив Олександр Огарков.

Інші новини