Кошик
503 відгуків
Минимальный заказ на саженцы в корзине и по тел =200 грн  
  • Интернет-магазин "Freshberry"
  • Новини
  • Сто тисяч за тіло загиблого сина і мовчання матері від депутата-забудовника (ЧАСТИНА 4 – Олександр Бабат дав коментар на тему події)

Сто тисяч за тіло загиблого сина і мовчання матері від депутата-забудовника (ЧАСТИНА 4 – Олександр Бабат дав коментар на тему події)

Ряд місцевих рівненських видань, і не тільки, починаючи з грудня 2016 року широко висвітлюють резонансне і, на перший погляд, не піддаються логіці події навколо загибелі 35-річного будівельника з міста Рівне Андрія Артвинского.

 

Широкого розголосу справа набула завдяки депутату рівненської міської ради Олександру Бабату, чия мама Людмила Бабат є власником будівельної компанії «Апартамент-Буд», де працював загиблий будівельник.

 

Після низки публікацій у засобах масової інформації, коментарів родичів і знайомих загиблого, представників правоохоронних органів, Олександр Бабат дав інтерв'ю, яке опубліковане на сайті «Рівне Вечірнє», де дав відповіді на основні питання стосовно цієї справи.

 

Ось як пояснює депутата основні моменти, щодо обставин цієї справи:

 

На питання, чому він раніше не давав коментарів по даній справі, Олександр Бабат відповів, що йому так радили робити адвокати, щоб не заважати слідству.

 

Олександр Бабат підтвердив, що загиблий Андрія Артвинский працював на будівельній фірмі його матері Людмили Бабат, але заперечує, що загибель будівельника якимось чином пов'язано з будівельником, в тому числі і те, що загибель сталася на території будівництва.

 

Зі слів Олександра Бабата, його пропозиція виплатити родичам загиблого грошову суму пов'язано виключно з бажанням допомогти сім'ї загиблого.

 

Що стосується самого «загадкового» епізоду справи, а саме, обставини того, що сім'ї загиблого довгий час відмовлялися надати тіло Андрія Артвинского, то на це Олександр Бабат заявив, що у нього є «тільки припущення», але остаточно на це питання зможе відповісти тільки наслідок.

 

На завершення, Олександр Бабат описав своє бачення подальшого розвитку подій навколо цієї події:

 

«Чем меньше на этапе следствия, когда вся информация должна быть закрытой, будут вмешиваться в мою и моей мамы частную жизнь псевдоправдолюбцы из числа журналистов и политиков, тем будет лучше. Иначе я сам выдвину им обвинения в давлении на следствие. Мое предложение ко всем очень заинтересованным в том, чтобы потопить мой бизнес и мое имя в политике такова: прекратите любые обвинения и инсинуации, дайте возможность правоохранительным органам объективно разобраться в деле. Необходимо прекратить спекуляцию на смерти Артвинского и чувствах его несчастных родственников. Комментировать эти события могут только органы досудебного следствия.


Правда не сразу находит себе дорогу, поскольку ей не все рады, для этого нужно время. Я знаю, правда за мной, я ничего в этой истории не скрыл, потому что не сделал ничего такого, что надо скрывать. Только дайте правоохранителям без давления на них объективно и законно завершить свою работу».

 

Читайте также: Сто тысяч за тело погибшего сына и молчание матери от депутата-застройщика (ЧАСТЬ 1)

 

Читайте также: Сто тысяч за тело погибшего сына и молчание матери от депутата-застройщика (ЧАСТЬ 2 – продолжение истории)

 

Читайте також: Сто тисяч за тіло загиблого сина і мовчання матері від депутата-забудовника (ЧАСТИНА 3 – погрози на адресу журналістів)

 

Джерело: Рівне вечірнє

Інші новини