Кошик
503 відгуків
Минимальный заказ на саженцы в корзине и по тел =200 грн  

Українські моряки майже рік не можуть повернутися додому

22 українські моряки не можуть повернутися додому з відрядження вже протягом 10 місяців.

 

Новину передає Agronews.org з посиланням на видання «Публічні люди».

 

Судно Free Neptune під ліберійським прапором вже пів року стоїть біля берегів Оману, в районі порту Сохар. Адміністрація плавального засобу заблокувала його рух з-за заборгованістю перед екіпажем.

 

1484576820 oman

 

«Завтра буде 10 місяців як мій чоловік виїхав у рейс. Вони працюють, але безкоштовно, як рабство якесь. Їх ні додому не відправляють, не годують, ні грошей не платять», — розповідає дружина одного з маріупольських моряків Анастасія Босько.

 

В агентстві по набору моряків Evromariner, скориставшись послугами якого двоє маріупольців потрапили на корабель, пояснюють: судновласник оголошений банкрутом, а судно на стадії продажу. Компанія-оператор судна зареєстрована в Греції.


«Днями на судно приїде потенційний покупець, вони планують виплатити всю зарплату після продажу судна і списати екіпаж судна для повернення їх додому до кінця січня», — коментує директор крюїнгової компанії Evromariner Інна Помінчук.

На сьогоднішній день, судно не може зрушитися з порту Сохар. В іншому випадку на судновласника і капітана буде накладено штраф у сумі 100 тис. доларів.

 

15491661 686117711569271 68997779 o

На борту судна жителі Одеси, Херсона, Миколаєва та Маріуполя. У кількох моряків за час перебування на судні погіршилося здоров'я, медикаментів на борту майже немає. У 2-х людина вже прострочені документи. Судно стоїть не в порту, а на рейді і просто зійти на берег українські моряки не можуть.

Інші новини