Кошик
503 відгуків
Минимальный заказ на саженцы в корзине и по тел =200 грн  

С-Росток» планує експортувати продукцію в Індонезію, В'єтнам і Японію

Компанія «С-Росток» експортує продукцію в 15 країн світу, а також планує поставляти цибулю в Індонезію і веде переговори з покупцями з В'єтнаму і Японії.

 

Новину передає Agronews.org з посиланням на заяву директора підприємства Рустама Садридинова.

 

«Прості ринки (Росія) закрилися, а ті, що відкриваються — складні і вимагають сертифікованої, якісної і, головне, гарантовано безпечної продукції», — розповідає Садрідінов.

 

За його словами, найбільш вигідним з другої групи є ринок ЄС. Але туди, як вважає керівник, компанія може зайти тільки з чищенным цибулею, якого не вистачає в Європі.

 

«Поборотися за ринки країн Азії і Африки ми вже готові», — заявив Садрідінов.

 

Також він додав, що успішні постачання ведуться вже кілька сезонів. Товар експортується навіть в Південну Корею.

Зараз компанія найняла 5 фахівців відділу продажів для розвитку експортного потенціалу і планує експортувати цибулю в Індонезію, веде переговори з покупцями з В'єтнаму і Японії.

 

Замість Вікіпедії: компанія «С-Росток» створена в 2007 році. Активно нарощує виробничий потенціал — має 4 локації, на яких вирощує овочеві культури. 170 га біля Одеси включена цибулею, на 540 га поблизу Миколаєва вирощують цибулю та столовий буряк, на двох дільницях у Каховському районі Херсонської області (350 та 260 га) — моркву і капусту

Інші новини