Кошик
494 відгуків
Минимальный заказ на саженцы в корзине и по тел =200 грн  

Фіалка. Догляд, розмноження.

Якщо у вашій кімнаті ростуть фіалки, то ви повинні знати, що вони дуже вимогливі до місця висадки, поливу. Крім того, вам просто необхідно мати інформацію про особливості їх розмноження.

Фіалки — вельми вимогливі квіти

Кроки.

1. Місце, в якому ростуть фіалки, повинно бути світлим, але не рясно сонячним. Особливо шкідливі для цього рослини обпікають полуденні промені. Фіалки добре себе почувають на вікні, що виходить на західну сторону. Призахідне сонце не заподіє шкоди рослинам. Якщо ж ви посадите фіалки на вікні, що виходить на південну сторону, то обов'язково занавесьте вікна щільним тюлем. 2. Горщик повинен бути пластмасовим 10 см у висоту і 10-13 см в діаметрі. Це оптимальний розмір ємності для цього рослини.

Фіалка в горщику

3. Фіалкам потрібен хороший дренаж. Тому заповніть полгоршка керамзитом, покладіть трохи деревного вугілля і засипте землею «Terra Vita». 4. Полив здійснюється теплою водою знизу раз в тиждень, але не частіше. Фіалку слід поставити в глибоку миску з відстояною водою злегка підігрітої з невеликою кількістю добрив. Вода при цьому не повинна заливатися через верх, але бажано, щоб вона доходила майже до краю квіткаря. Так рослина залишається у воді до того часу, коли земля в горщику стане вологою. 5. Добрива вносяться один раз через два тижні під час цвітіння фіалки. У період спокою їх слід вносити раз на місяць. Хороший вибір – добриво «Кеміра-Люкс», що застосовується для квітучих рослин. 6. Пересадка здійснюється щороку в одні і ті ж горщики. Навіть цвітуть фіалки за умови хорошого догляду чудово її перенесуть.

Розмноження фіалки

7. Фиалки можно и нужно опрыскивать и мыть. Если листья ваших фиалок посерели от пыли, то смойте ее с помощью душа в ванной комнате. Там же её временно оставьте, чтобы вода стекла. Нельзя ставить мокрые фиалки на окно, ибо из-за света на их листьях могут появиться пятна. 8. Размножается фиалка от собственного здорового листка, посаженного в отдельную емкость. Проявите терпение, ибо листок может долго «сидеть» без изменения, отмирать в верхней части. Не стоит волноваться, потому что «детки» цветка рождаются под землей, у листового черенка. Ймовірність того, що ваша фіалка не дасть «потомства» мінімальна. Можна почекати появи коренів, посадивши листок фіалки в баночку з водою. 9. Не забувайте правильно обрізати і формувати кущ рослини. Не слід забувати і про видалення неживих квітконосів, пошкоджених і пожовклого листя.

Інші статті