Кошик
494 відгуків
Минимальный заказ на саженцы в корзине и по тел =200 грн  

10 ПОРАД ПРИ ВИБОРІ САДЖАНЦІВ.

1. Оптимальний вік саджанців - 2 роки. Однорічні і більш дорослі саджанці будуть гірше приживатися.

2. Здоровий саджанець має еластичну кору і добре розвинену кореневу систему. Стовбур і гілки повинні бути пружними. Легким дряпання можна перевірити стан кори: якщо пошкоджене місце стає вологим, значить, кора здорова.

3. У здорової саджанця немає механічних пошкоджень кори, сильного викривлення стовбура, а також тканинних напливів на кореневій шийці та головних коренях. Місце щеплення повинно бути добре зарослим, а прищепу з підщепою добре суміщений.

4. При купівлі саджанців навесні попросіть продавця зробити зріз верхній частині стовбура або скелетної гілки, а також деяких коренів. Коричневе забарвлення в серцевині деревини і коренів говорить про підмерзанні тканин рослини.

5. Купуючи саджанці восени, дивіться на колір верхній частині стовбура і скелетних гілок: їх виражений зелений відтінок означає, що деревина погано дозріла, і гілки можуть підмерзнути в зимовий період.

6. Вишня и черешня весной рано трогаются в рост и выпускают почки. Если на саженцах нет набухших почек, их лучше не покупать. Наличие листьев при продаже на деревце недопустимо, особенно на саженцах груши. 

7. При покупке саженцев смородины трудно отличить на глаз черную от красной или белой. Для их определения разотрите пальцами почку. У черной она имеет характерный запах смородины, почки красной и белой такого запаха не имеет. 

8. Саженцы отечественной селекции будут лучше адаптированы к нашим климатическим условиям, чем импортные. 

9. Корені повинні бути вологими, еластичними, а при згинанні - добре гнутися. Деревце з підсохлими корінням погано всмоктує воду, і при посадці може засохнути.

10. Після покупки саджанців коріння відразу ж оберніть мокрою тканиною і помістіть в поліетиленовий мішок. До висадки зберігайте саджанці в прохолодному, темному місці не більше 2-3 днів. Весь час стежте, що б коріння залишалися вологими.

Інші статті