Кошик
503 відгуків
Минимальный заказ на саженцы в корзине и по тел =200 грн  

НЕМАЄ МАЛИНИ НА МАЛИНІ, ЧОМУ? АБО ЯК ОТРИМАТИ НЕБУВАЛИЙ УРОЖАЙ МАЛИНИ?

Перше і головне. Малину треба обов'язково вирощувати тільки на шпалері, це доведено досвідом мільйонів. При посадці рівними рядами, при установці стовпів і дроту ваша малина щороку здатна давати у 6-8 разів більше ягід і при цьому ви отримуєте максимально можливу якість ягід. Всі ваші зусилля втрачають сенс, якщо ваша зелена фабрика (рослина малини) не здатна проявити свої природні переваги і тягне своє існування зразок дикої малини.

Друге і дуже часто. Малина не може вироджуватися, біологічно це неможливо. Але чимало дачних ділянок, де малина - це запущені зарості, а ослаблені хворі рослини малини називають вырождающимися. Багато прикладів, коли «вырождающуюся» малину садівники приводили в порядок і знову отримували урожайні кущі з великими ягодами. Треба заново шпагату намітити ряди, в ряді забити кілочки по шпагату через 70 см, все непотрібне знищити, залишені в потрібних місцях рослини повинні отримати повний догляд, а в порожні місця (де за шпагату нічого немає) підсадити потрібні саджанці. Треба постійно заново в кожному ряду підсаджувати нові саджанці через 70 см, а всі зайві рослини малини ліквідувати. Треба посилити зростання основних пагонів в центрі куща і за рік-два хороший догляд поверне вашу посадку до урожаю та якості ягід.

Третє і часто зустрічається. Ряди малини повинні бути вузькими до 30 см шириною, а всередині ряду між кущами має бути вільне місце. Причина невдач в тому, що часто малину вирощують у вигляді широкої смуги, де посаджені вами рослини ростуть упереміж з масою рослин з порослі, які виросли самі по собі. Біологія малини така, що завжди навколо основного рослини виростає досить багато порослі. Кущ малини - це посаджений нами розрісся саджанець і рослинність навколо нього. Поросль - це теж малина, ніхто її не садить, але кожен рік вона виростає сама. Для основного врожаю поросль малини - це бур'ян, і як з будь-яким бур'яном, з нею треба постійно боротися. Саме поросль забирає на себе більше 50% всіх поживних речовин, що видобуваються та виробляються всім рослиною малини. На практиці поросль малини - це ворог малини, який сам по собі щорічно зростає протягом усього життя будь посадки малини. Коли на малині не залишають порослі, то всі основні пагони малинного куща добре освітлюються сонцем знизу доверху, тому урожай на них також розміщений по всій довжині пагона, а не тільки на верхівці пагона. Ягоди добре освітлені сонцем і обдуваються вітром, тому на них набагато менше грибних хвороб і комах. Всі ці переваги ви завжди бачите на своїх саджанці малини на другому році життя , коли вони ще не можуть бути загущеними і дають багато ягід по всьому втечі знизу до верху. Треба привчити себе до того, що у вас не може бути великого врожаю, якщо ви не знищуємо постійно поросль малини. Знищують паростки гострою лопатою, підрізаючи їх на глибині 3-5 см на землі.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner