Кошик
494 відгуків
Минимальный заказ на саженцы в корзине и по тел =200 грн  

Как вырастить земляной орех - арахис

Мне всегда (также как и другим дачникам) хотелось вырастить что-то такое на участке, что удивило бы моих соседей. Живу в Подмосковье и как-то прочитала статью, что вырастить земляной орех-арахис можно и в Подмосковье. Это было в конце марта и я недолго думая пошла на наш рынок, где я всегда покупаю орехи для еды. А сама подумала, ну сколько уже эти орехи пролежали, наверное же нужен свежий урожай? Поэтому оставляя 1% на то что что-то может из них прорасти все-таки приступила к следующим действиям. Поклала кожен горішок між двома вологими ватними дисками і якого ж було моє здивування що на другий день я вже побачила паростки.

Як виростити земляний горіх-арахіс.

Потім посадила їх у горщики з пухкою землею і довелося недовго чекати зелененьких сходів....на мій погляд схожі на конюшина або бобові.

Як виростити земляний горіх-арахіс.

Потім в середині травня висадила цю розсаду у город під укривний матеріал (спандбонд). Практично півтора місяці не заглядала туди, а коли побачила цвітіння дрібними жовтими квіточками, то через 10 днів початку підгортати ці кущики як картоплю.

Як виростити земляний горіх-арахіс.

В кінці вересня викопала і результат перевершив всі мої очікування. З 3-х кущиків зібрала 124 штуки горішків, а які смачні!!!!!

Як виростити земляний горіх-арахіс.

Як виростити земляний горіх-арахіс.

Тому вирішила, що в наступному році посаджу більше. І Ви спробуйте, не пошкодуєте. Удачі Вам на Вашій дачке.
Як ви бачите немає жодних складності щоб виростити на свій улюбленої дачі земляні горіхи. Будемо раді, якщо ви поділитеся з нами своїми успіхами.

Інші статті