Кошик
503 відгуків
Минимальный заказ на саженцы в корзине и по тел =200 грн  

Вирощування помідор по методу Маслова


Вирощування помідор за методом МасловаИ. М. Маслов, займаючись вирощуванням томатів, розробив свою власну методику, що дозволяє в рази збільшувати врожайність томатів, їх якість, зберігаючи абсолютно всі корисні властивості культури! Спостерігаючи за розвитком розсади, зростанням самих томатних кущів, цей видатний чоловік помітив, вірніше сказати, зрозумів одну важливу річ – кожен кущ міг би сформувати більш потужну кореневу систему, якби при висадки у відкритий грунт містився практично горизонтально, а не вертикально, як прийнято саджати помідори!
Справа в тому, що практично всі нижнє підставу стеблинок покрито невеликими ущільненнями, які є нічим іншим, як нерозвиненою додаткової кореневої системою! Якщо створити сприятливі умови, тобто забезпечити доступ до них води або ґрунту, то вони, «пробуджуючись», йдуть у ріст і, досить розвиваючись, додатково підживлюють кущ томатів, витягаючи поживні речовини з ґрунту і забезпечуючи подвійно плоди, стимулюючи тим самим їх правильне і швидке формування, а також визрівання.

В чому прихована суть методу?
Враховуючи таку особливість стеблинок томатів, калінінградський інженер розробив якийсь новий спосіб посадки рослин, який, до речі кажучи, вже привертає увагу більше 15 років досвідчених городників і городників! Маслов пропонує змінити напрямок посадки томатної розсади, створюючи при цьому максимальні умови для розвитку додаткових коренів.

Посадка томатів за Маслову
Особливість нової посадки томатів дуже цікава, але для подібних експериментів підходять тільки певні кущі томатів, у яких стебло виростає досить-таки довгим, і при цьому досить щільним, правильніше сказати, товстим. Отже, у грунті риють траншею, глибиною приблизно п'ять сантиметрів, в яку вкладається стебло розсадного куща. При цьому важливо дотримуватися напрямок точки зростання, так верхівка повинна «дивитися» на північ, а коріння бути прикопані «на півдні». Весь корінець, вірніше, тепер стебло прикапывается, а на поверхні землі таким чином видніється лише пара листочків, спрямована до північній стороні.
Розвиваючись, рослина буде змушене «піднятися» та «спрямувати свій погляд» на південь, повільно тягнучись до сонця і, беручи таким чином положення при зростанні, нічим не відрізняється від кущиків, саженных вертикально. Так, недосвідчений людина навряд чи здогадається, що спочатку кущ томату був посаджений практично лежачи.
Потрібно сказати, що такий принцип посадки припускає, що між кущами буде залишено кілька більшу відстань, збільшена в два рази. Чому, ви зрозумієте потім.
Відгуки бувалих овочівників
Вирощування помідорів по методу Маслова знайшло широке застосування в нашій країні. Ті, хто детально вивчили методику і скористалися їй вже неодноразово, стверджують, що таке розташування куща при посадці дозволяє збільшити обсяг врожаю томатів, вдумайтесь тільки, у два рази!
Крім того, подібний метод істотно знижує трудові витрати, адже методика виключає видалення пасинків, тобто томати не потребує пасинкування. Важливо і те, що як тільки пасинки – так звані додаткові пагони, доростуть до певного розміру, їх також горизонтально потрібно прикопати в грунт і на них піде розвиватися ще одна додаткова коренева система!
Все це разом робить томатні кущі настільки потужними та міцними, що вже важко зрозуміти, де основна частина, а де, те, що доросло. Плодоношення настає на додатковій частині куща практично одночасно з основними плодами. В принципі, за рахунок цього збільшується кількість врожаю.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner