Кошик
494 відгуків
Минимальный заказ на саженцы в корзине и по тел =200 грн  

Як виростити женьшень на дачі

Женьшень, культура тіньолюбні. На яскравому сонячному світлі листя починають в'янути і поступово гинуть, сам корінь може впасти у сплячку на декілька дачних сезонів. Виростити женьшень вдасться тільки на притемненных місцях заміського ділянки.

Саме місце посадки краще вибирати в низині, але щоб грунтові води не залягали сильно близько до поверхні. У приготовлену ямку додається субстрат з торфу, гумусу і подрібнених лісових гнилушек один до одного. Зверху все рясно полийте, через тиждень можна висаджувати корінці женьшень, на глибину 7-10см і 35-40см відстань один від одного.

У перший сезон паростки можуть не з'явитися, не варто впадати у відчай поставте позначки, щоб не забути де росте женьшень, доглядайте, поливайте, а на зиму утепліть грядку опалим листям. Вже на наступний рік можуть з'явитися перші листочки. Зацвіте рослина через 3-4 роки. У цей же період з'являться червоні ягідки, з яких можна отримати насіння для розмноження рослини та збільшення плантації.

Ягоди збирають у вересні, і відразу ж можна посіяти на глибину 7см на відстані 10см. Схожість у них слабка, так що не розраховуйте, що вдасться виростити женьшень з кожної насінини. Краще сійте з запасом. На зиму утепліть, а влітку проводите підгодівлю перегноєм і закривайте мульчею.

Заготівля коренів женьшеню починається з 6-річного віку. Цвіте корінь женьшеню кожен рік, відповідно кількість насіння буде постійно збільшуватися.

Щоб виростити женьшень на сонячному ділянці, необхідно створити штучне затінювання з гратчастого парканчика, він також може стати в нагоді для створення навісу в дощове літо. По краях посадок можна укласти траву, яку треба підтримувати у вологому стані, тоді і грунт буде зволоженою, і поживні речовини будуть надходити до коріння.

Спробуйте виростити женьшень в саду на дачі.
 
Інші статті