Кошик
494 відгуків
Минимальный заказ на саженцы в корзине и по тел =200 грн  

Секрети вирощування пекінської капусти


Пекінська капуста - овоч довголіття. Так пекинку прозвали завдяки високому вмісту в ній лізину - амінокислоти, сприяє омолодженню організму. Хіба це не привід посадити пекінську капусту на своїй ділянці? Тим більше, що зараз для цього саме час.

Посів

Лучшие предшественники для пекинской капусты - картофель, огурцы, лук, бобовые, морковь Для экономии места на участке листовые сорта выращивают в качестве уплотнителя на грядке с огурцами. В июле семена высевают в открытый грунт на глубину 2-3 см по схеме 3-5 х10-20 см для листовой капусты 20-25 х 35-50 см для кочанной и полукочанной. 

Уход

Регулярно поливают, рыхлят, удаляют сорняки. Подкармливают раствором мочевины (30 г/10 л воды) или коровяка (1:10). Для защиты от вредителей грядку посыпают золой (300 г), смешанной соли, 2 ст.л. молотого перца и 1 ст.л. порошка горчицы.

Хранение

Листову пекінську капусту зрізують, коли вона сформує 10-12 листків. Для закладки на зберігання прибирають овоч в похмуру прохолодну погоду. Вибирають щільні качани з покривними листками. Листові сорти прибирають разом з корінням і прикопати у вологий пісок. Оптимальна температура зберігання пекінської капусти - 0...-2 град

Листові сорти пекінської капусти можна зрізати, коли сформується 10-12 листків. Якщо при зрізку залишити точку росту, листя знову відросте.
http://свежаяягода.com.ua/
Інші статті