Кошик
494 відгуків
Минимальный заказ на саженцы в корзине и по тел =200 грн  

Натуральні стимулятори утворення коренів У скарбничку знань

Існує безліч стимуляторів коренеутворення рослин – хімічних речовин, які використовують в кімнатному квітникарстві для підвищення ймовірності вкорінення живців рослин, для прискорення росту коренів. Їх застосовують у тому випадку, якщо живці якого-небудь квітки погано вкорінюються.Стимулятори росту коренів можна купити в магазині, проте є багато природних стимуляторів, які використовують квітникарі. Найпростіший спосіб укорінення це поставити живці в банку з водою, і він працює, тільки, на жаль, не для всіх рослин. Використання стимуляторів дає хороші результати! Ось деякі з них.

Мед.

У 1,5 л води розчиняють чайну ложечку меду, держак поміщають у розчин на одну третину і витримують в ньому 12 годин. Мед містить ряд ферментів і вітаміни В, РР, С, К, Е, аскорбінову кислоту, 35 мінеральних речовин і інші елементи.

Картопля.

Для вкорінення підійде велика картоплина. З неї ретельно видаляють вічка, роблять надріз і вставляють у нього держак. При достатньому поливі він швидко дасть коріння. Навіть погано черенкующиеся рослини можна укоренити таким способом, адже живці отримують з картоплі масу живильних речовин.

Сік алое.

У воду з черенком додають 3-7 крапель свіжого соку алое. Він не тільки прискорює появу корінців, але і стимулює імунну систему черешка.

Вербова вода.

Кілька гілочок верби (підійдуть також тополя, багно, верба) поставити у воду і дочекатися появи коренів. Коли з'являться корінці, вербові прутики можна прибрати і поставити в цю воду держак. Отриману воду не міняють, лише при необхідності доливають.

Дріжджі.

Готують розчин дріжджів (100 мг на 1 л) і поміщають в нього живці на добу, після цього їх обмивають і переносять у заповнену до половини ємність з водою. http://свежаяягода.com.ua/
Інші статті