Кошик
494 відгуків
Минимальный заказ на саженцы в корзине и по тел =200 грн  

Чому у орхідеї гниють корені?

Багато любителів орхідей можуть зіткнутися з такою неприємністю, як загнивання коренів. Майже у всіх випадках загнивання коренів спостерігається при неправильному догляді за рослиною. Дізнайтеся, як уникнути цієї неприємної ситуації.

Продавці магазинів в основному впевнені, що орхідею треба часто поливати. Субстрат, в якому росте орхідея, не є влагоемким, тому його намагаються поливати як можна частіше і більше. Більш того, навіть залишають воду в піддоні. Це неправильно! Якщо ви будете дотримуватися таких рекомендацій, то дуже скоро у орхідеї загинє коріння. Добре, якщо пошкоджене рослина тільки втратить коріння. Їх можна відновити, але це буде дуже довго, складно і не завжди закінчується успішно. Гірше, якщо рослина із-за постійного вмісту у воді буде уражено трахеомикозом. Тоді рослина врятувати не вдається, так як пошкоджені проводять воду судини.

Багато орхідеї взимку йдуть на період спокою. Саме зараз треба сильно скоротити режим поливу. Коріння набагато менше поглинають води. Якщо ви і далі будете поливати орхідею в звичайному режимі, у неї обов'язково загинє коріння.

З часом зношується грунт, у якому знаходиться рослина. Кора загниває і починає розкладатися, він стає більш влагоемким і довше просихає. В такому грунті коріння отримують менше повітря, тому зростає ризик загнивання. Якщо ви бачите, що ситуація критична, пересаджуйте орхідею в новий грунт.

Ніколи не поливайте тільки що пересаджену орхідею. Це можна робити тільки через тиждень і помірно.

Простий рада при поливі орхідей: слідкуйте, щоб коріння між поливами просихали на пару-трійку днів. Про це свідчить їх колір, вони стають світло-зеленими. І краще недополить орхідею, ніж перелити. У рослини міститься запас вологи в листі, тому повна просушування субстрату для орхідеї не так вже й страшна, як вам може здатися.http://свежаяягода.com.ua/
Інші статті